Series
Ratings
50
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0- Louie Season 5Rated ★ 3.5
- Louie Season 4Rated ★ 3.5
- Louie Season 3Rated ★ 3.5
- Louie Season 2Rated ★ 3.5
- Louie Season 1Rated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 4.0