Titles you rated
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
A Knight's TaleRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Eternal ZeroRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Isoroku Yamamoto, the Commander-in-Chief of the Combined FleetRated ★ 4.0
The StarRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5