Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5