Series
Ratings
12
FingersmithRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5