Movies
Ratings
160
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0