Movies
Ratings
141
PaprikaRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.5
L.DKRated ★ 1.5
No Longer HeroineRated ★ 4.5
Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
Chicken RunRated ★ 3.0