Series
Ratings
13
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 1.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0