Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 3.0
HerbRated ★ 3.0
The Break-UpRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0