Movies
Ratings
1065
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.0
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Life as We Know ItRated ★ 3.0
Naomi and Ely's No Kiss ListRated ★ 2.5
GreaseRated ★ 3.0