Titles you rated
La La LandRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 1.0
DaredevilRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0