Movies
Ratings
18
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0