Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0