Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
StardustRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.0