Movies
Ratings
435
A Dynamite FamilyRated ★ 1.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Jersey BoysRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 0.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
MindscapeRated ★ 3.0- Working On SaturdayRated ★ 3.5
VincentRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5