Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5