Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0