Titles you rated
AnoraRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0