Titles you rated
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0