Titles you rated
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 5.0
DororoRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Maid Sama!Rated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 5.0
Heaven's Design TeamRated ★ 5.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0