Titles you rated
TremorsRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.5