Titles you rated
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
Transit GirlsRated ★ 2.5- Houkago Karte 2025 AkiRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Fragrance of the First Flower Season 2Rated ★ 3.5- The Two WomenRated ★ 2.5
- すいかRated ★ 4.0
- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.0
I Am Married...But!Rated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
The Lady's CompanionRated ★ 3.0
Run for YoungRated ★ 4.0