Movies
Ratings
52
The PiratesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0