Movies
Ratings
132
The ShallowsRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 0.5
SharknadoRated ★ 4.0
Ghosts of MarsRated ★ 3.5
FlatlinersRated ★ 3.5
The Grudge 3Rated ★ 3.5
The HitcherRated ★ 3.5
The BabysitterRated ★ 4.0
CellRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 5.0
The Fox with Nine TailsRated ★ 5.0
Deep RisingRated ★ 4.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 0.5
CarrieRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.5