Movies
Ratings
45- Destiny childRated ★ 0.5
The Senior ClassRated ★ 0.5
The RoadRated ★ 5.0
AddictedRated ★ 0.5
The Great ActorRated ★ 0.5- LadybugRated ★ 5.0
Movie 43Rated ★ 0.5
GoosebumpsRated ★ 2.5- Remembrance of MBRated ★ 0.5
Chico & RitaRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 1.5
Run-OffRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0- The Last RideRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 1.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0