Series
Ratings
42
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0