Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0