Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Pied PiperRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5