Titles you rated
- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5- Honey and CloverRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
MazinkaiserRated ★ 4.0