Movies
Ratings
353
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5