Series
Ratings
97
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 1.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0