Movies
Ratings
166
HauntersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0