Titles you rated
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Mosaic JapanRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0