Movies
Ratings
231
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.0
The GuiltyRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The TableRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Summer 1993Rated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 2.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Children ActRated ★ 3.0