Titles you rated
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
IntentionRated ★ 1.5
SkyscraperRated ★ 2.0
The WitnessRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
IdolRated ★ 2.5