Titles you rated
Yong PalRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 3.0
We Broke UpRated ★ 2.0
Second To Last LoveRated ★ 4.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 2.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 2.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0