Titles you rated
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5