Movies
Ratings
122
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
KlausRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0