Movies
Ratings
230
Extreme JobRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0