Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 0.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5