Movies
Ratings
186
Notting HillRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 4.5