Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5