Titles you rated
School 2013Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5