Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 4.0