Series
Ratings
72
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Fire ForceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
We Got DivorcedRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0