Titles you rated
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Blair WitchRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.5
Sleepy HollowRated ★ 3.0
HostelRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 1.5
The Perfect StormRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 4.0
Running ScaredRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Gone Baby GoneRated ★ 4.0