Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5
That ChristmasRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0