Series
Ratings
15
TakenRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0