Titles you rated
Wakako zake Season 3Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- The iDOLM@STERRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5