Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
LIFERated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Merry MaryRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5