Series
Ratings
34
ReLIFE OVARated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5- Bread BarbershopRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
One Tree HillRated ★ 4.0
One Tree HillRated ★ 4.0
One Tree HillRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0